Skocz do zawartości


Ikona Witajcie!

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum :) Pomocny będzie dla Was Przewodnik dla nowych użytkowników. Bawcie się dobrze!


Zdjęcie

Media muzyczne


6 odpowiedzi na ten temat

#1 Treck

Treck

    Człowiek bez face'a

  • Sztab
  • 853 postów

Napisany 27 listopada 2014 - 11:14

Ostatnio stwierdziłem, że fajnie by było być bardziej na bieżąco z tym co się dzieje w świecie muzycznym, może poznać przy tym kilka ciekawych zespołów, których wcześniej nie słuchałem. Tak sobie poprzeglądałem trochę i tych tytułów na rynku jest sporo. Możecie polecić jakieś konkretne gazety, portale internetowe, blogi czy kanały na YT dotyczące muzyki rockowej/metalowej? Zarówno polskojęzyczne jak i te po angielsku jeśli jakieś znacie.

 

Napiszcie co sami przeglądacie, czy co ktoś Wam polecał, a może macie znajomego w jakieś fajnej redakcji i warto się zapoznać z ich artykułami? 



#2 Sniegu

Sniegu

    Mordodrzyj

  • Pancerni
  • 1 594 postów
  • Skąd:Police k. Szczecina

Napisany 27 listopada 2014 - 11:23

No przede wszystkim to http://www.blabbermouth.net/ - the best of disco polo.


- But I don't want to go among mad people!
- Oh, you can't help that. We're all mad here.

#3 Raita

Raita

    Ruda Wredota

  • Użytkownik
  • 291 postów
  • Skąd:Warsaw

Napisany 27 listopada 2014 - 03:33

Dla mnie wspaniałym źródłem nowych wykonawców jest Spotify :) Podczas słuchania zaglądam sobie do zakładki "Powiązani wykonawcy" i tam mogę sobie pobuszować wśród przedstawicieli podobnej muzyki, naprawdę polecam. Poza tym lastfm, ale to już standard chyba :)

Poza tym:

Codzienna Gazeta Muzyczna www.cgm.pl

www.folkmetal.pl

Tak na pierwszy rzut, a jak sam napisałeś, jest tego mnóstwo :)



#4 Treck

Treck

    Człowiek bez face'a

  • Sztab
  • 853 postów

Napisany 28 listopada 2014 - 03:23

Dzięki za sugestie! Przyjrzę się temu, a może ktoś jeszcze podzieli się "swoimi" mediami. 

 

Mam kolegę, który bardzo chwalił sobie "Teraz Rock", czy ktoś z Was przegląda papierowe media muzyczne i może się wypowiedzieć czy faktycznie warto w inwestować?



#5 Mati

Mati
  • Użytkownik
  • 1 414 postów
  • Skąd:Krakow/BBa

Napisany 28 listopada 2014 - 05:24

ja przegladam Metal Hammera,uwazam ze wart pieniedzy, teraz rock,blabbermouth i metalinjection internetowo, czasami metal storm i newsy na nuclearblast.de



#6 Neither

Neither
  • Użytkownik
  • 1 598 postów
  • Skąd:Ostróda

Napisany 28 listopada 2014 - 05:51

Teraz rock bardzo fajny. Ja przeglądam gitarzystę ale tam dużo stuffu techniczno-gitarowego ;)

Dodany obrazek


#7 Nina

Nina
  • Sztab
  • 4 058 postów
  • Skąd:Flower-Żul-strasse

Napisany 27 lutego 2015 - 04:13

Nie wiedziałam, gdzie to napisać, ale dostałam informację od Błażeja:

 

Dziś (27 lutego) ukazał się, jako bezpłatny dodatek do gazety Polska The Times, naprawdę znakomity album - Cześć i chwała bohaterom zespołu Contra Mundum. Koncept płyty i wybór tekstów - Fundacja Pamiętamy. Zachęcamy do wysłuchania płyty!


I'm a victim of self-created brain defect - InLegend




0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników